• Otvorenie nového školského roka 2022/2023

• Slávnostné otvorenie školského roka 2022/23 sa uskutoční v priestoroch ZŠ 5.septembra 2022 o 8:00 hod. (bez účasti rodičov). Slávnostného otvorenia nového školského roka 2022/2023 sa môžu zúčastniť len rodičia žiakov prvého ročníka.

Rodič predloží pred prvým nástupom do školy a po každom prerušení dochádzky do základnej školy a materskej školy v trvaní 5 a viac po sebe nasledujúcich vyučovacích dní (víkendy a sviatky sa nerátajú) Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti dieťaťa/žiaka.

Možnosti predloženia písomného vyhlásenia o bezpríznakovosti:

Prostredníctvom EduPage(link na postup)

V písomnej podobe (Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti - link) - tlačivo je dostupné v prípade potreby vo vestibule školy.

V prvý deň treba doniesť - prezuvky, zošit, pero, čip (žiaci, ktorí sú prihlásení na obedy).

5.9. 2022 budú žiaci končiť vyučovanie o 10:30 hod.

Stravovanie v školskej jedálni – len prihlásení žiaci.

Činnosť školského klubu detí – od utorka 6.9.2022 (ranný klub od 6:30 hod. do 7:15 hod.)

06. 09. 2022 bude vyučovanie vo všetkých ročníkoch trvať od 7:45-11:20 hod. (4 vyučovacie hodiny).

Vyučovanie podľa rozvrhu hodín – od stredy 7.9.2022

Samotestovanie domácim AG samotestom pred nástupom do školy je dobrovoľné.

Organizačné pokyny pre materskú školu - link

Výchovno vyučovací proces a prevádzka školských zariadení sa bude konať v súlade s dokumentom MŠVVaŠ SR : Zelená otvoreným školám.

Prajme si všetci úspešné zvládnutie tohto školského roka.

Milí žiaci, vidíme sa 5. septembra 2022 v našej škole! Tešíme sa na Vás!

Vaši učitelia a zamestnanci školy...