• Tvorivé dielne s pani Máriou

• Počas mesiaca marec sa žiaci 3.A na Tvorivých dielňach naučili vyrábať kraslice voskovou technikou a pliesť veľkonočné korbáče 🐣🎋.

Pani Mária Dudková, ďakujeme veľmi pekne, že ste žiakom venovali svoj čas a že ste im ukázali, ako na to 😊👏

• Deň učiteľov 💐

• Deň učiteľov sa oslavuje v deň narodenia pedagóga Jána Ámosa Komenského, učiteľa národov.

Tento sviatok je oslavou práce všetkých pedagogických pracovníkov. Aj preto sa v dnešný deň rozhodli deviataci trošku vyučujúcim pomôcť a skúsili si, aké je to byť na opačnej strane lavice.

Ako im išlo vyučovať žiakov prvého stupňa, si môžete pozrieť na nasledujúcich fotografiách 👍😁👏

• Zápis do 1. ročníka

• ​​​​Riaditeľstvo Základnej školy s materskou školou, Nesluša 837 oznamuje, že zápis do prvého ročníka pre školský rok 2023/24 sa  uskutoční

03.04.2023 od 14:30 hod. do 16:30 hod.

Zápis bude prebiehať v budove základnej školy.

Spôsob podania prihlášky do 1. ročníka:

• elektronicky, na webovom sídle školy je prístupná elektronická prihláška, ktorú vyplní zákonný zástupca dieťaťa vopred. V deň zápisu zodpovedný zamestnanec skontroluje so zákonnými zástupcami prihlášku v škole, vytlačí a náslene ju zákonní zástupcovia podpíšu. Ak nemôžu prísť k zápisu obaja zákonní zástupcovia, prihlášku je potrebné vytlačiť vopred a podpísať oboma zákonnými zástupcami a priniesť ju v deň zápisu.

V prípade, že:

a) zákonní zástupcovia sa dohodli, že všetky písomnosti týkajúce sa prijímania dieťaťa na základné vzdelávanie bude podpisovať  len jeden, vypíšte písomné vyhlásenie: Písomné vyhlásenie zákonných zástupcov - tu stiahnuť

b) dieťa má iba jedného zákonného zástupcu alebo z objektívnych príčin nie je možné získať podpis druhého zákonného zástupcu, druhý podpis vyškrtnite. V takom prípade je potrebné k prihláške pripojiť Čestné vyhlásenie zákonného zástupcu - tu stiahnuť

V deň zápisu je potrebné do školy priniesť:

• občiansky preukaz zákonných zástupcov,
            • prefotený rodný list dieťaťa.

Odkazy na doklady potrebné k zápisu:

Elektronická prihláška (Prosíme Vás, pri vypĺňaní formulára používajte diakritiku – dĺžne, mäkčene.)

Písomné vyhlásenie zákonných zástupcov (dohoda zákonných zástupcov)

Čestné vyhlásenie zákonného zástupcu (nie je možné získať podpis druhého zákonného zástupcu)

Ďakujeme za prejavenú dôveru zveriť Vaše dieťa do našich rúk.

Ing. Andrea Špiriaková, riaditeľka školy

• Ranné čítanie rozprávok

• Keďže nám zajtra opäť začína škola, pripomeňme si, ako pred jarnými prázdninami žiaci 2. stupňa predčítali pred vyučovaním svojim malým kamarátom rozprávky 🧙🏼‍♂️🦄🥷🏻a urobili im tak krásne začiatky dní.

• Turnaj - Putovný pohár vo futbale

• Počas mesiaca február sa na našej škole uskutočnil turnaj vo futbale o putovný pohár 🏆Ako sa žiaci umiestnili? Prečítajte si nižšie.

Mladší žiaci:
            🥇3. A
            🥈4. B
            🥉4. A
            4 miesto: 2. A a 2. B
            5. miesto: 1. A

Starší žiaci:
            🥇7. a 8. ročník
            🥈6. ročník
            🥉5. ročník

Všetkým zúčastneným ďakujeme za preukázanie športového ducha a výhercom GRATULUJEME! 👏🥳