• Platby v ŠJ

Prihlásenie sa na stravovanie v školskej jedálni:

Zápisný lístok na stravovanie v ŠJ 2022/2023   (potrebné vytlačiť vo formáte 2 strany na 1 hárok)

Podmienky organizácie režimu stravovania v školskom zariadení a podmienky úhrady nákladov na stravovanie:

Príspevok  na čiastočnú úhradu nákladov na stravovanie a podmienky úhrady sú určené Všeobecne záväzným  nariadením obce Nesluša.

• Zálohovú platbu za stravné (náklady na nákup potravín a režijné náklady) v sume 20,00 € zákonný zástupca dieťaťa alebo žiaka zaplatí do 20. dňa v mesiaci august. Za včas neodhlásenú  stravu  bude  zálohová platba znížená v plnej výške (t.j. o náklady na nákup potravín a režijné náklady/deň).
      • Číslo účtu/IBAN školskej jedálne SK18 0200 0000 0044 9610 0555
      • Variabilný symbol – evidenčné číslo stravníka, ktoré zostáva z predchádzajúceho obdobia. Novému stravníkovi bude pridelený variabilný symbol u vedúcej školskej jedálne. Tento údaj je veľmi dôležitý, nakoľko sa jedná o údaj, ktorý zabezpečí správne priradenie platby stravníkovi – prosím neuvádzajte iné číselné údaje.
      • Správa pre prijímateľa – účel platby alebo poznámka – uviesť priezvisko a meno dieťaťa/žiaka a triedu – napr. Mrkvička Tomáš, 1.A. Prosím neuvádzajte meno rodiča alebo iné poznámky.
      • V prípade neprítomnosti dieťaťa/žiaka v škole je povinnosťou zákonného  zástupcu odhlásiť dieťa zo stravy  deň vopred do 14,00 hod  primárne cez internet prostredníctvom portálu strava.cz. Vo výnimočných prípadoch ak dieťa ochorie cez víkend, je ho možné odhlásiť v kancelárii ŠJ telefonicky na telefónnom čísle 041/42 811 05  v pondelok do 8,00 hod.

Dieťa  bude  prihlásené  na  stravu  iba  v  prípade odovzdania podpísaného  zápisného lístka  a  pripísanej  platby  za stravné na účet ŠJ.

Doba výdaja obedov:  11.30 hod – 14.00 hod.