• Denný tvorivo-zážitkový tábor

• S koncom júla si môžeme spoločne zaspomínať aj na denný tvorivo-zážitkový tábor ⛺️, ktorého sa zúčastnili žiaci v prvý týždeň prázdnin.

Prvý deň táborenia sa začal maľovaním šatiek a vlajok 🏴‍☠️🚩🏁tímov a končil vodným 💦🎈 popoludním na ihrisku.

Druhý deň si žiaci vyskúšali remeselnícke práce - modelovanie z hliny a drôtovanie srdiečok.

Tretí deň sa s pani učiteľkami preniesli do stredoveku pomocou prehliadky na hrade Strečno a plavby kompou po Váhu. Svoje putovanie zakončili v rozprávkovom lese 🧙‍♂️🧚‍♀️‍🧛‍♂️.

Počas štvrtého dňa sa žiaci naučili pliesť košíky z pedigu a vyskúšali si, aké je to byť sokoliarmi 🦅🦉.

Táborenie zakončili starostlivosťou o poníky 🐴 a príjemnou opekačkou 🔥.

• Žiaci 6. ročníka na koncoročnom výlete v Bratislave

• Koncoročný výlet žiakov 6. ročníka sa niesol v duchu živočíchov 🐒🐘🐪🐢🦛a vedy 🔬🧪. Navštívili ZOO v Bratislave, kde si pozreli rôzne živočíchy - od surikát cez orangutany až po žirafy. Následne sa presunuli do zážitkového centra vedy - Aurelium, v ktorom si vyskúšali rôzne vedecké experimenty a pozreli si laserovú šou.

Ako sa im na výlete páčilo a čo videli si môžete pozrieť 👇

• Koncoročný výlet žiakov 7. a 8. ročníka

• Žiaci 7. a 8. ročníka sa zúčastnili školského školského výletu 🚂 do Vysokých Tatier. Ako prvú navštívili v Starom Smokovci TrickLandiu - miesto, kde zažili jedinečné putovanie Slovenskom v galérii trick-artu a optických ilúzií 🔮⚖️🧹. V jej priestoroch objavili námety slovenských ľudových povestí, rozprávok, reálie obcí i zámkov Slovenska.

Presunuli sa aj na Štrbské Pleso, kde si mohli vychutnať krásne výhľady na Vysoké Tatry 🗻.

• Koncoročný výlet žiakov 5. ročníka

• Žiaci 5. ročníka na koncoročnom výlete zavítali do Liptovského Mikuláša, v ktorom navštívili Demänovskú ľadovú jaskyňu a obzreli si Slovenské múzeum ochrany prírody a jaskyniarstva, v ktorom sa oboznámili so vznikom jaskýň a flórou 🌷🍄🌻 a faunou 🐻🦊🐗🐺Slovenska.