• Turnaj vo vybíjanej na 2. stupni

• Žiacka školská rada pripravila pre žiakov 2. stupňa turnaj vo vybíjanej . Ako dopadol si môžete pozrieť nižšie.

Mladší žiaci:

🥇 trieda 6.A

🥈 trieda 5.A

🥉 trieda 6.B

Na štvrtom mieste skončila trieda 5.B.

Starší žiaci:

🥇 trieda 9.A a 9.B

🥈 trieda 7.A

🥉 trieda 8.A

Gratulujeme všetkým zúčastneným! 👏🥰

• Úspechy žiakov na súťažiach a olympiádach

• Ako u nás dopadli okresné kolá súťaží a olympiád? 🤗

Úspešnými riešiteľmi matematickej PytagoriádyMarta Žáková, ktorá skončila na 7.-8. mieste a zo starších žiakov Ľubomír Ondrášek na 1.mieste a Dominik Chachula na 4. mieste.

V okresnom kole Matematickej olympiády je úspešnou riešiteľkou Lucia Ďurišová, ktorá sa umiestnila na 6.-7. mieste.

Úspech sme mali aj v okresnom kole Biologickej olympiády, v ktorej boli úspešní riešitelia Filip Augustín so 4. miestom a Andreas Guarnieri, ktorý sa umiestnil na 6. mieste.

V kategórii botanika nám priniesla úspech aj Natália Súkeníková, ktorá obsadila 3. miesto.

Všetkým GRATULUJEME, prajeme veľa ďalších úspechov a ďakujeme, že nás reprezentujete aj mimo školy 😊👏🥳

• Súťaž o výpočtovú techniku "Slovenskô ako maľované"

• Vážení rodičia, milí žiaci a všetci priatelia školy.

V rámci projektu "Slovenskô ako maľované" od spoločnosti LIDL má naša škola možnosť získať výpočtovú techniku v hodnote až 25 000€.

Prosíme vás o pomoc k výhre.

Ako na to?

Každý, kto urobí nákup za minimálne 20€ v predajni LIDL, dostane automaticky balíček nálepiek "Slovenskô ako maľované". Súčasťou každého balíčku je aj hlasovacia kartička.

Aby ste mohli odoslať hlas pre našu školu, musíte údaje z hlasovacej kartičky vypísať na https://malovaneslovensko.lidl.sk/sutaz

Keď sa pomocou myši prerolujete/presuniete nižšie, uvidíte, že je potrebné zadať názov obce, názov školy a kód. Akonáhle zadáte obec Nesluša, medzi názvami škôl sa vám ukáže práve naša základná škola s materskou školou.

Následne už iba odpíšete číslo kódu z hlasovacej kartičky a odošlete nám hlas.

Súťaž trvá od 2. mája do 30. júna 2022.

Veľmi pekne ĎAKUJEME za každý váš hlas, ktorým podporíte našu školu ❤️