• Etwinning

• V školskom roku 2017/2018 sa žiaci 5.A triedy zapojili do programu eTwinning v rámci ktorého nadviazali partnerskú spoluprácu s tureckou školou Caycuma Mimar Sinan Ortaokulu v Turecku. Spoločne pracovali na projekte pod názvom Our school.  V prvej spoločnej aktivite si žiaci navzájom vymenili svoje fotografie s jednoduchým popisom o sebe, aby sa navzájom spoznali. Druhá aktivita bola pre žiakov zaujímavejšia. Obe partnerské školy vytvorili krátke video, v ktorom opisovali svoju školu. Turecká škola vo svojom príspevku poskytla našich žiakom informácie o živote v ich škole. Z niektorých záberov boli naši žiaci milo prekvapení. Svoje poznatky zhmotnili pri tvorbe posteru o partnerskej škole.