Dňa 12.6.2014 sme sa zúčastnili školského výletu, navštívili sme Budatínsky zámok, prezreli sme si park - prešli sme náučný chodník, pozreli sme si sútok riek Váh a Kysuca. Potom sme sa presunuli do Žiliny do zábavného centra pre deti "Kongo" - tu sa nachádzajú rôzne atrakcie, ktoré deti využili na 100%. Z výletu sme odchádzali plní zážitkov a v dobrej nálade.
Fotografie sú vo fotoalbume.
p. uč. Hrubá S., 1.B
p.uč. Holíková M., 2.B
p.uč. Vlčková Ľ., 3.A
p.uč. Michalková R., 3.B

Dňa 14.6.2014 sa Katarína Ďurišová, žiačka 4.A triedy zúčastnila krajského kola preteku turistickej zdatnosti vo Svrčinovci, kde obsadila vo svojej kategórii 3.miesto. Srdečne blahoželáme! 